Závěrečná 2019

Zveřejnil AP klub

Akce

20. 6. 2019

Tradiční Závěrečná AP klubu

 

Ve čtvrtek 20.6. proběhla tradiční akce pořádaná klubem, ZÁVĚREČNÁ.

Je to již pravidlem a tradicí, že se po ukončení domácí sezóny vždy představíme vám, našim věrným fanouškům a podporovatelům s tím nejlepším, co jsme v dané sezóně velmi poctivě trénovali. Pevně věříme, že jsme vás nezklamali ani letos a že jste si Závěrečnou užili stejně krásně jako my.

Poděkování

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Závěrečné. Vytvořili jste opět krásnou atmosféru. Děvčata vám předvedla skoro vše, co se jim v této sezóně podařilo nacvičit. Skladby skupiny TOP Teens, která nebyla tentokrát v plném obsazení, můžete vidět na YouTube pod názvem AP klub Brušperk 2019. Tato skupina odjede 14.8. na Mistrovství Evropy do Maďarska. Tak držte palce!

Děkujeme vám za spolupráci, květinové a jiné dary 🙂 a přejeme krásnou dovolenou a děvčatům prázdniny plné nezapomenutelných zážitků. S mnohými se uvidíme na třech turnusech příměstského tábora a snad se všemi opět první týden v září, protože budeme vystupovat na Dni města. 

Zvláštní poděkování patří paní Sopuchové za finanční dar na pořízení videa, paní Křepelkové za sladkosti pro všechna děvčata. Tradiční „sezónní placky“ pro děvčata jako malou vzpomínku na soutěžní skladby opět navrhnul a připravil Pavel Trtík.

Za fotografie děkujeme paní Myškové a za natočení a zpracování videa firmě DronCorp

Na všechny fotografie ze Závěrečné se můžete podívat stránce Fotogalerie v sekci Archiv 2019.

Na Závěrečné jsme také natáčeli video i k příležitosti 10. výročí vzniku rodičovského týmu Výběr z bobulí. Kameraman  firmy Droncorp byl překvapen, jak taková masa lidí dokáže úžasně spolupracovat. Jakmile bude video zpracováno, pošleme vám odkaz a zveřejníme ho na youtube, fb a webových stránkách klubu.

Aktualizace po zveřejnění videa

Z našeho blogu

Nábor do AP klubu

Nábor do AP klubu

AP klub Brušperk pořádá nábor, který se uskuteční 4. září 2023 ve sportovní hale v Brušperku od 17 hod. Hledáme nové členky do všech skupin, tedy...

Ohlédnutí za MČR

Ohlédnutí za MČR

Vážení rodiče a přátelé AP klubu. Ve dnech 7. a 8. května jsme se zúčastnily letošní největší národní soutěže pořádané Českou mažoretkovou a...

Všechny příspěvky