Závěrečná 2022

Zveřejnil AP klub

Aktuality

15. 7. 2022

Hodnocení 15. soutěžní sezóny AP klubu.

V úterý 28. června  jsme slavnostním pochodem v doprovodu kabrioletů pana Dymáčka a pana Šodka a vystoupením na hřišti SK Brušperk ukončily již 15. soutěžní sezónu, která byla velmi úspěšná, v mnohém jiná a složitá, ale po dvou letech zase plná krásných sportovních zážitků.

Zlaté medaile jsme přivezly ze všech soutěží.

Ve finálovém kole Mistrovství České republiky v Čáslavi jsme získaly 11 x zlato, 4 x stříbro, 1 x bronz a také ocenění za nejpočetnější tým.

Velký úspěch jsme zaznamenaly i na Mistrovství Evropy v Teplicích, kde jsme získaly 5 x zlato, 4 x stříbro a 1 x bronz.

Vrcholem sezóny bylo Mistrovství světa mezinárodní asociace WAMT v chorvatské Crikvenici, kde odjely naše skupiny Teens a TOP Teens. Všechny naše choreografie získaly medaile – 4 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové. Užily jsme si i moře, tančení na pláži, zmrzlinu a nákupy v obchůdcích historického centra. Ačkoliv organizace celého šampionátu nebyla bez problémů, naše děvčata podala skvělé výkony a všechny nás hřálo u srdce, že zase můžeme spolu prožívat emoce, které ke sportu patří.

Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci klubu i našeho města. Děkujeme také fanynkám, maminkám děvčat a členkám skupiny Výběr z bobulí, které si vzaly dovolenou, aby mohly děvčatům svým fanděním vytvořit krásnou sportovní atmosféru.

Fotografie a videa ze soutěží najdete na i na  stránkách Fotogalerie a Videogalerie.

Videoklip Závěrečná 2022

Z našeho blogu

Nábor do AP klubu

Nábor do AP klubu

AP klub Brušperk pořádá nábor, který se uskuteční 4. září 2023 ve sportovní hale v Brušperku od 17 hod. Hledáme nové členky do všech skupin, tedy...

Ohlédnutí za MČR

Ohlédnutí za MČR

Vážení rodiče a přátelé AP klubu. Ve dnech 7. a 8. května jsme se zúčastnily letošní největší národní soutěže pořádané Českou mažoretkovou a...

Všechny příspěvky