Závěrečná 2022

Zveřejnil AP klub

Aktuality

15. 7. 2022

Hodnocení 15. soutěžní sezóny AP klubu.

V úterý 28. června  jsme slavnostním pochodem v doprovodu kabrioletů pana Dymáčka a pana Šodka a vystoupením na hřišti SK Brušperk ukončily již 15. soutěžní sezónu, která byla velmi úspěšná, v mnohém jiná a složitá, ale po dvou letech zase plná krásných sportovních zážitků.

Zlaté medaile jsme přivezly ze všech soutěží.

Ve finálovém kole Mistrovství České republiky v Čáslavi jsme získaly 11 x zlato, 4 x stříbro, 1 x bronz a také ocenění za nejpočetnější tým.

Velký úspěch jsme zaznamenaly i na Mistrovství Evropy v Teplicích, kde jsme získaly 5 x zlato, 4 x stříbro a 1 x bronz.

Vrcholem sezóny bylo Mistrovství světa mezinárodní asociace WAMT v chorvatské Crikvenici, kde odjely naše skupiny Teens a TOP Teens. Všechny naše choreografie získaly medaile – 4 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové. Užily jsme si i moře, tančení na pláži, zmrzlinu a nákupy v obchůdcích historického centra. Ačkoliv organizace celého šampionátu nebyla bez problémů, naše děvčata podala skvělé výkony a všechny nás hřálo u srdce, že zase můžeme spolu prožívat emoce, které ke sportu patří.

Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci klubu i našeho města. Děkujeme také fanynkám, maminkám děvčat a členkám skupiny Výběr z bobulí, které si vzaly dovolenou, aby mohly děvčatům svým fanděním vytvořit krásnou sportovní atmosféru.

Fotografie a videa ze soutěží najdete na i na  stránkách Fotogalerie a Videogalerie.

Videoklip Závěrečná 2022

Z našeho blogu

Ohlédnutí za Opavskou růží

Ohlédnutí za Opavskou růží

Máme za sebou první soutěž v letošní sezóně. Jako každým rokem, i letos jsme vše zahájily na nepostupové soutěži Opavská růže, která se uskutečnila...

Valná hromada

Valná hromada

Zveme Vás na valnou hromadu AP klubu Brušperk, z.s., která se bude konat 31. ledna 2023 v 17:30 v sále restaurace U Hynečků v Brušperku. Sdělíme Vám informace týkající se AP klubu v uplynulém …

Všechny příspěvky