Závěrečná 2022

Zveřejnil AP klub

15. 7. 2022

Hodnocení 15. soutěžní sezóny AP klubu.

V úterý 28. června  jsme slavnostním pochodem v doprovodu kabrioletů pana Dymáčka a pana Šodka a vystoupením na hřišti SK Brušperk ukončily již 15. soutěžní sezónu, která byla velmi úspěšná, v mnohém jiná a složitá, ale po dvou letech zase plná krásných sportovních zážitků.

Zlaté medaile jsme přivezly ze všech soutěží.

Ve finálovém kole Mistrovství České republiky v Čáslavi jsme získaly 11 x zlato, 4 x stříbro, 1 x bronz a také ocenění za nejpočetnější tým.

Velký úspěch jsme zaznamenaly i na Mistrovství Evropy v Teplicích, kde jsme získaly 5 x zlato, 4 x stříbro a 1 x bronz.

Vrcholem sezóny bylo Mistrovství světa mezinárodní asociace WAMT v chorvatské Crikvenici, kde odjely naše skupiny Teens a TOP Teens. Všechny naše choreografie získaly medaile – 4 zlaté, 2 stříbrné a 2 bronzové. Užily jsme si i moře, tančení na pláži, zmrzlinu a nákupy v obchůdcích historického centra. Ačkoliv organizace celého šampionátu nebyla bez problémů, naše děvčata podala skvělé výkony a všechny nás hřálo u srdce, že zase můžeme spolu prožívat emoce, které ke sportu patří.

Všem děvčatům děkujeme za reprezentaci klubu i našeho města. Děkujeme také fanynkám, maminkám děvčat a členkám skupiny Výběr z bobulí, které si vzaly dovolenou, aby mohly děvčatům svým fanděním vytvořit krásnou sportovní atmosféru.

Fotografie a videa ze soutěží najdete na i na  stránkách Fotogalerie a Videogalerie.

Videoklip Závěrečná 2022

Z našeho blogu

Tradiční Závěrečná

Tradiční Závěrečná

Letošní soutěžní sezóna, kterou zakončíme na mezinárodním mistrovství v Itálii ve druhé polovině srpna, se pomalu blíží ke konci a jako každoročně máme pro rodiče, přátele a podporovatelé...

Start sezóny 2024

Start sezóny 2024

Nepostupová soutěž mažoretek v Opavě Dne 24. února se děvčata AP klubu zúčastnila již 9. ročníku soutěže Opavská růže a i letos se jim podařilo hned na startu nové soutěžní sezóny získat...

Všechny příspěvky