Finále MČR Přerov

Zveřejnil AP klub

Soutěže

2. 6. 2019

Finále Mistrovství České republiky v Přerově.

 

V neděli 26.5. se děvčata AP klubu zúčastnila finálového kola Mistrovství ČR mažoretek asociace MAC v Přerově.

Opět jsme dosáhly výborných výsledků.

Ve skupinových formacích:

V sekci klasik pom-pom jsme získaly 3 zlaté medaile – Apolenky, Teens i TOP Teens. Je škoda, že pouze TOP Teens měly soupeřky, ale bodové ohodnocení našich skupin v této sekci bylo tak vysoké, že by s těmito choreografiemi dosáhly na medaile i v sekci pom, kterou jinak nazýváme show.

 

V sekci show se umístily Miniapolenky na 5. místě, Apolenky na úžasném 3. místě, Teens na 4. místě (děvčata ale odvedla perfektní výkon a tak trochu jsme očekávaly 3. místo), TOP Teens 3. místo a Výběr z bobulí také 3. místo (taky jsme očekávaly vyšší příčku).

V sóloformacích se nám taky vedlo skvěle:

2 zlaté: duo Kateřina Trtíková, Adéla Girgášová, sólo Kristýna Vantuchová
3 stříbrné: sólo Kateřina Myšková, duo Kateřina Fibingerová, Kateřina Teichmannová, duo Markéta Babincová, Jana Viktorie Šimonová
2 bronzové: duo Křetinská, Motlochová, sólo Anežka Pěluchová
4. místo duo Kristýna Vantuchová, Jana Novobilská
9. místo sólo Tereza Michálková

Krásného výsledku dosáhla i miniformace seniorek – stříbrná medaile (Babincová, Königová, Přikrylová, Šimonová, Pomajbová, Pavlasová, Jurošová)

Radost nám udělala VIP porota složená ze sponzorů a zástupců vedení města Přerova, která dala cenu VIP poroty skupině Apolenky a TOP Teens. Cena zahrnovala výborný dort a pohár 🙂

Celkem jsme tedy získaly 5 zlatých, 4 stříbrné, 5 bronzových, 2x 4. místo, 1 x 5. místo, 1 x 9. místo a 2 ocenění VIP poroty.
Nadále jsme tedy nositelkami titulu Mistryně České republiky v sekci klasik a skupina Apolenky, TOP Teens a Výběr z bobulí 2. vicemistryně v sekci pom. A to je přece paráda!!!!

 

Za fotografie děkujeme paní Myškové, za natočení a zpracování videí panu Kuchařovi.

Na videa z Přerova se můžete podívat na našem YouTube kanálu v Playlistu 2018 – 2019 nebo na stránce Videogalerie, fotografie z akce naleznete na stránce Fotogalerie.

Výběr videí z Mistrovství České republiky v Přerově

Z našeho blogu

Ohlédnutí za Opavskou růží

Ohlédnutí za Opavskou růží

Máme za sebou první soutěž v letošní sezóně. Jako každým rokem, i letos jsme vše zahájily na nepostupové soutěži Opavská růže, která se uskutečnila...

Valná hromada

Valná hromada

Zveme Vás na valnou hromadu AP klubu Brušperk, z.s., která se bude konat 31. ledna 2023 v 17:30 v sále restaurace U Hynečků v Brušperku. Sdělíme Vám informace týkající se AP klubu v uplynulém …

Všechny příspěvky