Hodnocení roku 2020

Zveřejnil AP klub

29. 12. 2020

Rok 2020 byl v mnohém jiný a všichni víme proč. Soutěže proběhly online. Všechny naše skupiny a mnohé sólistky v nich získaly medaile, se kterými jsme se pochlubili v září během vystoupení v areálu restaurace U Hynečků.

Tréninky probíhaly jen do března, pak od půlky května do konce června a v září. Během prázdnin se podařilo zorganizovat 2 turnusy příměstských táborů a TOP Teensky trénovaly za hezkého počasí na hřišti. Od října probíhaly tréninky online.

Tereza Masopustová natočila videa s nácvikem tanečků pro naše nejmenší a Marcela Křížová natočila video s baletní průpravou. Odkazy na videa i online tréninky jsou zveřejňovány v rubrice aktuality na našem webu.

Začátkem března jsme se rozhodli pro vznik nových webových stránek. Troufáme si tvrdit, že máme jedny z nejlepších stránek v mažoretkovém světě.

Během léta a podzimu jsme se pustili do něčeho, co mělo být překvapením na Vánoční besídce, a tím je písnička o AP klubu. Chytlavou melodii jsme převzali od dívčí skupiny Troll. Otextoval ji zpěvák skupiny KARM Karel Staněk a jednu sloku přidala naše trenérka Zuzka Šostáková. Hudbu nahrála skupina MLOCK a nazpívaly ji Aneta Maliková a Vendula Martiníková. Finální zvukovou úpravu provedl kytarista skupiny HEC Petr Kubíček. Premiéru této písničky s názvem „AP klub je náš tým“ chystáme na dobu, až se budeme moci všichni setkat.

I v době „kovidové“ jsme pracovali na zvyšování kvalifikace trenérského týmu. Tereza Masopustová prošla náročným školením Trenér fitness akreditovaném MŠMT, Petra Krečmerová absolvovala kurz flexibility, stoje na rukou a kurz První pomoci. Asistentkami trenérů se staly Jana Viktorie Šimonová (pro Apolenky), Markéta Babincová (pro Teens) a Blanka Cholevová (pro Miniapolenky).

Pro zlepšení úrovně tréninků jsme zakoupili nové karimatky, jógabloky a pompony. Malenkám a Miniapolenkám jsme nechali ušít nové kabátky a Apolenky se mohou těšit na zcela nové kostýmy. Vánoční nadílku jsme z důvodu hygienických opatření zkrátili na krátké setkání ve venkovních prostorách.

S ohledem na důsledky epidemie jsme nevybírali členské poplatky za období září–prosinec 2020. O poplatcích na období leden–červen 2021 vás budeme včas informovat.

Závěrem se sluší poděkovat všem, kteří nám nelehkou sezónu pomohli zvládnout. 

Za přízeň děkujeme těmto sponzorům:
MUDr. Svatavě Dedkové, Ing. Pavlu Prejdovi a Věře Jandáskové. Poděkování patří také maminkám kapitánek a všem rodičům, kteří nám byli nápomocni.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém období a přejeme, abyste do nového roku načerpali dostatek sil, které Vám pomohou uskutečnit všechna Vaše přání. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

Nejnovější příspěvky blogu

Nábor do AP klubu

Nábor do AP klubu

AP klub Brušperk pořádá nábor   6. 9. 2021  od 18 hod. SPORTOVNÍ HALA BRUŠPERK   od 18 :00 proběhne nábor do všech skupin klubu hlásit se...

číst více
Závěrečná 2021

Závěrečná 2021

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 proběhne tradiční akce pořádaná AP klubem, Závěrečná. Je to již pravidlem a tradicí, že se po ukončení domácí sezóny vždy...

číst více
Společný taneček

Společný taneček

Nový společný taneček. Každým rokem má náš klub společný taneček. Ani letos to nebude jinak. Zatím máme stále omezené možnosti ohledně společných...

číst více

Zobrazení příspěvků v daném měsíci nebo v jednotlivých kategoriích

Archiv příspěvků

Kategorie