Hodnocení roku 2020

Zveřejnil AP klub

29. 12. 2020

Rok 2020 byl v mnohém jiný a všichni víme proč. Soutěže proběhly online. Všechny naše skupiny a mnohé sólistky v nich získaly medaile, se kterými jsme se pochlubili v září během vystoupení v areálu restaurace U Hynečků.

Tréninky probíhaly jen do března, pak od půlky května do konce června a v září. Během prázdnin se podařilo zorganizovat 2 turnusy příměstských táborů a TOP Teensky trénovaly za hezkého počasí na hřišti. Od října probíhaly tréninky online.

Tereza Masopustová natočila videa s nácvikem tanečků pro naše nejmenší a Marcela Křížová natočila video s baletní průpravou. Odkazy na videa i online tréninky jsou zveřejňovány v rubrice aktuality na našem webu.

Začátkem března jsme se rozhodli pro vznik nových webových stránek. Troufáme si tvrdit, že máme jedny z nejlepších stránek v mažoretkovém světě.

Během léta a podzimu jsme se pustili do něčeho, co mělo být překvapením na Vánoční besídce, a tím je písnička o AP klubu. Chytlavou melodii jsme převzali od dívčí skupiny Troll. Otextoval ji zpěvák skupiny KARM Karel Staněk a jednu sloku přidala naše trenérka Zuzka Šostáková. Hudbu nahrála skupina MLOCK a nazpívaly ji Aneta Maliková a Vendula Martiníková. Finální zvukovou úpravu provedl kytarista skupiny HEC Petr Kubíček. Premiéru této písničky s názvem „AP klub je náš tým“ chystáme na dobu, až se budeme moci všichni setkat.

I v době „kovidové“ jsme pracovali na zvyšování kvalifikace trenérského týmu. Tereza Masopustová prošla náročným školením Trenér fitness akreditovaném MŠMT, Petra Krečmerová absolvovala kurz flexibility, stoje na rukou a kurz První pomoci. Asistentkami trenérů se staly Jana Viktorie Šimonová (pro Apolenky), Markéta Babincová (pro Teens) a Blanka Cholevová (pro Miniapolenky).

Pro zlepšení úrovně tréninků jsme zakoupili nové karimatky, jógabloky a pompony. Malenkám a Miniapolenkám jsme nechali ušít nové kabátky a Apolenky se mohou těšit na zcela nové kostýmy. Vánoční nadílku jsme z důvodu hygienických opatření zkrátili na krátké setkání ve venkovních prostorách.

S ohledem na důsledky epidemie jsme nevybírali členské poplatky za období září–prosinec 2020. O poplatcích na období leden–červen 2021 vás budeme včas informovat.

Závěrem se sluší poděkovat všem, kteří nám nelehkou sezónu pomohli zvládnout. 

Za přízeň děkujeme těmto sponzorům:
MUDr. Svatavě Dedkové, Ing. Pavlu Prejdovi a Věře Jandáskové. Poděkování patří také maminkám kapitánek a všem rodičům, kteří nám byli nápomocni.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém období a přejeme, abyste do nového roku načerpali dostatek sil, které Vám pomohou uskutečnit všechna Vaše přání. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

Z našeho blogu

Valná hromada 2024

Valná hromada 2024

Vážení rodiče! Zveme Vás na valnou hromadu AP klubu Brušperk, z.s., která se uskuteční v úterý 20. 2. 2024 v 17:30 v sále restaurace Hasičárna U Hynečků v Brušperku. Sdělíme Vám informace...

Vánoční besídka

Vánoční besídka

Pozvánka na Vánoční besídku AP klubu. Srdečně zveme všechny příznivce tak jako každý rok v tomto předvánočním čase na Vánoční besídku AP klubu. Akce se koná ve středu 20.12.2023 od 17 hod...

Všechny příspěvky