Hodnocení roku 2020

Zveřejnil AP klub

Zprávy

29. 12. 2020

Rok 2020 byl v mnohém jiný a všichni víme proč. Soutěže proběhly online. Všechny naše skupiny a mnohé sólistky v nich získaly medaile, se kterými jsme se pochlubili v září během vystoupení v areálu restaurace U Hynečků.

Tréninky probíhaly jen do března, pak od půlky května do konce června a v září. Během prázdnin se podařilo zorganizovat 2 turnusy příměstských táborů a TOP Teensky trénovaly za hezkého počasí na hřišti. Od října probíhaly tréninky online.

Tereza Masopustová natočila videa s nácvikem tanečků pro naše nejmenší a Marcela Křížová natočila video s baletní průpravou. Odkazy na videa i online tréninky jsou zveřejňovány v rubrice aktuality na našem webu.

Začátkem března jsme se rozhodli pro vznik nových webových stránek. Troufáme si tvrdit, že máme jedny z nejlepších stránek v mažoretkovém světě.

Během léta a podzimu jsme se pustili do něčeho, co mělo být překvapením na Vánoční besídce, a tím je písnička o AP klubu. Chytlavou melodii jsme převzali od dívčí skupiny Troll. Otextoval ji zpěvák skupiny KARM Karel Staněk a jednu sloku přidala naše trenérka Zuzka Šostáková. Hudbu nahrála skupina MLOCK a nazpívaly ji Aneta Maliková a Vendula Martiníková. Finální zvukovou úpravu provedl kytarista skupiny HEC Petr Kubíček. Premiéru této písničky s názvem „AP klub je náš tým“ chystáme na dobu, až se budeme moci všichni setkat.

I v době „kovidové“ jsme pracovali na zvyšování kvalifikace trenérského týmu. Tereza Masopustová prošla náročným školením Trenér fitness akreditovaném MŠMT, Petra Krečmerová absolvovala kurz flexibility, stoje na rukou a kurz První pomoci. Asistentkami trenérů se staly Jana Viktorie Šimonová (pro Apolenky), Markéta Babincová (pro Teens) a Blanka Cholevová (pro Miniapolenky).

Pro zlepšení úrovně tréninků jsme zakoupili nové karimatky, jógabloky a pompony. Malenkám a Miniapolenkám jsme nechali ušít nové kabátky a Apolenky se mohou těšit na zcela nové kostýmy. Vánoční nadílku jsme z důvodu hygienických opatření zkrátili na krátké setkání ve venkovních prostorách.

S ohledem na důsledky epidemie jsme nevybírali členské poplatky za období září–prosinec 2020. O poplatcích na období leden–červen 2021 vás budeme včas informovat.

Závěrem se sluší poděkovat všem, kteří nám nelehkou sezónu pomohli zvládnout. 

Za přízeň děkujeme těmto sponzorům:
MUDr. Svatavě Dedkové, Ing. Pavlu Prejdovi a Věře Jandáskové. Poděkování patří také maminkám kapitánek a všem rodičům, kteří nám byli nápomocni.

Děkujeme Vám za projevenou důvěru v uplynulém období a přejeme, abyste do nového roku načerpali dostatek sil, které Vám pomohou uskutečnit všechna Vaše přání. Zároveň se těšíme na další spolupráci.

Z našeho blogu

Ohlédnutí za Opavskou růží

Ohlédnutí za Opavskou růží

Máme za sebou první soutěž v letošní sezóně. Jako každým rokem, i letos jsme vše zahájily na nepostupové soutěži Opavská růže, která se uskutečnila...

Valná hromada

Valná hromada

Zveme Vás na valnou hromadu AP klubu Brušperk, z.s., která se bude konat 31. ledna 2023 v 17:30 v sále restaurace U Hynečků v Brušperku. Sdělíme Vám informace týkající se AP klubu v uplynulém …

Všechny příspěvky