O NÁS

AP klub je spolek, který vede děvčata k mažoretkovému sportu. Činnost spolku je zaměřena na organizaci tréninků, soustředění, soutěží a vystoupení mažoretek.

Vedeme děti ke sportu

Rozvíjíme jejich talent

Učíme je disciplíně

Motivujeme je

Rozdáváme radost

Náš příběh

Spolek AP klub Brušperk byl založen v roce 2007

 

Na startu

Když jsme v roce 2007 AP klub zakládali, přihlásilo se nám 42 děvčat, které jsme rozdělili do 2 skupin – kadetky a juniorky. Z kadetek se v roce 2009 oddělila děvčata ve věku 5–8 let a vznikla tak nová skupina – přípravka. V témže roce byl založen rodičovský tým, který od samého počátku nese název Výběr z bobulí. V roce 2012 jsme pojmenovali i dívčí skupiny, a to: přípravka – Miniapolenky, kadetky – Apolenky, juniorky – Teens. V roce 2014 jsme z Miniapolenek oddělili holčičky ve věku 5–6 let a vznikla skupina v kategorii děti s názvem Malenky. Miniapolenky od té doby soutěží v kategorii kadetky mladší. V roce 2015 jsme založili skupinu kategorie seniorek s názvem Top Teens. AP klub se tímto zařadil mezi velké kluby, které mají dostatek děvčat pro skupinové choreografie ve všech věkových kategoriích – děti, kadetky mladší, kadetky starší, juniorky, seniorky, rodičovský tým.

Naše cíle

Zdravá soutěživost, budování pocitu zodpovědnosti ke kolektivu – to jsou cíle zakotvené v našich stanovách. Cílem neméně důležitým je však to, aby děvčata každý trénink ukončila s pocitem, že to bylo fajn, a že to není jen o zvládnutí nového prvku v sestavě, ale také o přátelství.

Naše vize

Náš klub již několikrát přivedl děvčata na nejvyšší stupně vítězů nejen v domácích, ale i v mezinárodnich soutěžích. Naší vizí je tuto laťku udržet. Potřebujeme k tomu hlavně zkušené trenérky, které budou umět děvčata zaujmout a rozvíjet jejich talent. Zatím se to daří.

Obsazenost skupin

Sezóna 2023–2024

 

Malenky

Miniapolenky

Apolenky

Teens

Top Teens

Výběr z bobulí

Co umíme a děláme

Klasické pódiové sestavy i show, sólová vystoupení, dua i miniformace, pochodové defilé na hudbu klasickou i moderní.

 

Zajišťujeme

zajištujeme prostory a podmínky vhodné pro trénink gymnastické a taneční průpravy a nácvik skupinových choreografií

Rozvíjíme

vedeme své členy ke zdravé soutěživosti, k získání speciálních znalostí a dovedností, k pocitu zodpovědnosti a dodržování dobrých mravů

Spolupracujeme

spolupracujeme s jinými organizacemi zabývajícími se volnočasovou činností zaměřenou na mažoretkový sport

Naše nabídka

Nabízíme vystoupení pro různé příležitosti. Prohlídněte si naši nabídku v jednotlivých sekcích.

Nabídka AP klubu

Nabízíme vystoupení na výročních dnech měst a obcí, různých sportovních akcích.

Nabídka AP klubu

Nabízíme vystoupení na plesech, společenských a kulturních akcích.
Tato vystoupení se odvíjí od prostorových možností.

Nabídka AP klubu

Nabízíme vystoupení na svatbách, rodinných a soukromých oslavách.
Pokud máte zájem zpestřit svou oslavu naším vystoupením, neváhete nás oslovit.

 AP klub je víc než jen spolek a sportovní klub. Jsme výborná parta děvčat bez rozdílu věku na parketu i mimo něj. Jsme jedna za všechny a všechny za jednu. Spolu tancujeme, fair play bojujeme.

 Díky skvělé podpoře rodičů a přátel je AP klub v Brušperku dlouhodobě na vzestupu a těší se velkému zájmu i proto nejsme dávno jen sportovním klubem, ale i jednou velkou mažoretkovou rodinou v našem městě.

 

Naše plány a sny by bylo mnohem težší realizovat bez podpory města Brušperk, sponzorů a podporovatelů klubu. A my se jim našimi úspěchy doma i v zahraničí snažíme poděkovat výbornými výsledky. Máte-li zájem o spolupráci s AP klubem, budeme velmi rádi, když se s námi spojíte.

My jsme AP klub