Mistrovství Evropy IAM

Zveřejnil AP klub

Soutěže

20. 8. 2019

Ohlédnutí za Mistrovstvím Evropy 2019 IAM

 

16. Mistrovství Evropy mažoretek – 16th European Championship of Majorette-Sport and Merry Majorette International Cup mezinárodní mažoretkové asociace IAM, které se konalo v maďarském Győru ve dnech 15.8. – 18.8.2019, je za námi.

Ze 14 členských států se ho zúčastnilo 8 – Česko, Polsko. Slovensko, Maďarsko, Bulharsko, Chorvatsko, Francie, Ukrajina.

Zlato – Classic POM senior a Defile Classic POM

České týmy opět potvrdily vysokou úroveň. Mnozí už víte, že naše děvčata vybojovala 2x zlato a 2x bronz. Chtěla bych za celý AP klub poděkovat nejen jim, ale také trenérkám Zuzce a Petřičce, které vybraly hudbu, vymyslely choreografie a trénovaly s děvčaty mnoho hodin, aby dosáhly tak úžasného výsledku. Byla to opravdu podívaná.

Bronz – Defile POM senior a POM senior

Některá děvčata tímto šampionátem svou kariéru v AP klubu končí. Když si vzpomenu na jejich začátky, kdy se jako malé holčičky učily pochodovat a teď jsou z nich krásné mladé dámy, které už umí vše, co mažoretkový sport přináší, máme z toho obrovskou radost. Vše, co jsme společně zažily, stálo za to a máme to hluboko v srdci. Doufám, že s námi budou stále v kontaktu, dveře jsou pro ně stále otevřené. A až jednou z nich budou maminky a budou mít holčičky……….budeme tady.

Radost z medailí umocnila i italská rozhodčí, která si udělala čas, aby za námi přišla a složila celému týmu poklonu.

Děkujeme Jarce Kuchařové za natáčení a focení během celého šampionátu. Od maďarské agentury Vertes foto jsme získali také několik krásných fotografií.

Na videa se můžete podívat na našem YouTube kanálu v Playlistu 2018 – 2019 nebo na stránce Videogalerie, fotografie z Mistrovsví Evropy naleznete na stránce Fotogalerie v sekci Archiv 2019.

TOP TEENS na Mistrovství Evropy v Maďarsku

Děvčatům z TOP TEENS gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci našeho klubu!

Z našeho blogu

Ohlédnutí za Opavskou růží

Ohlédnutí za Opavskou růží

Máme za sebou první soutěž v letošní sezóně. Jako každým rokem, i letos jsme vše zahájily na nepostupové soutěži Opavská růže, která se uskutečnila...

Valná hromada

Valná hromada

Zveme Vás na valnou hromadu AP klubu Brušperk, z.s., která se bude konat 31. ledna 2023 v 17:30 v sále restaurace U Hynečků v Brušperku. Sdělíme Vám informace týkající se AP klubu v uplynulém …

Všechny příspěvky