Závěrečná 2021

Zveřejnil AP klub

20. 6. 2021

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 proběhne tradiční akce pořádaná AP klubem, Závěrečná.

Je to již pravidlem a tradicí, že se po ukončení domácí sezóny vždy představíme vám, našim věrným fanouškům a podporovatelům s tím nejlepším, co jsme v dané sezóně velmi poctivě trénovaly. Tento rok byl však z důvodu  přetrvávající epidemické situace a vyhlášených nařízení i pro nás velmi složitý.

Stejně jako jiné sportovní kluby, tak i AP klub musel vynaložit velké úsilí k udržení činnosti.  Trénování jsme nevzdaly. S aplikací ZOOM jsme vedly online tréninky 2x týdně. Zaměřovaly jsme se na průpravu a na práci s pomponem. Točily jsme videa, uspořádaly soutěž Můj nejlepší prvek a zvyšovaly kvalifikaci trenérského týmu. Dobu, kterou jsme měly strávit na soustředěních, na soutěžích a na vystoupeních, jsme tak věnovaly mimo online tréninků i přípravě něčeho, co mělo být překvapením už na Vánoční besídce, a tím je písnička o AP klubu.

Premiéru této písničky s názvem „AP klub je náš tým“ jsme si tak nechaly na dobu, až se budeme moci všichni setkat a tímto dnem je díky stále se lepšící epidemické situaci čtvrtek 23. 6. 2021, kdy vás velmi rády zveme na tradiční akci „Závěrečná AP klubu.“

Pevně věříme, že vás nezklameme ani letos a že si Závěrečnou užijete stejně krásně jako my. Tak držte palce!

Nejnovější příspěvky blogu

Nábor do AP klubu

Nábor do AP klubu

AP klub Brušperk pořádá nábor   6. 9. 2021  od 18 hod. SPORTOVNÍ HALA BRUŠPERK   od 18 :00 proběhne nábor do všech skupin klubu hlásit se...

číst více
Společný taneček

Společný taneček

Nový společný taneček. Každým rokem má náš klub společný taneček. Ani letos to nebude jinak. Zatím máme stále omezené možnosti ohledně společných...

číst více
Fitness week

Fitness week

Letos přicházíme také s novinkou. Pro všechny starší holky, které láká něco z fitness světa, pořádáme Fitness week. Nebudou chybět workshopy,...

číst více

Zobrazení příspěvků v daném měsíci nebo v jednotlivých kategoriích

Archiv příspěvků

Kategorie