Závěrečná 2021

Zveřejnil AP klub

20. 6. 2021

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 proběhne tradiční akce pořádaná AP klubem, Závěrečná.

Je to již pravidlem a tradicí, že se po ukončení domácí sezóny vždy představíme vám, našim věrným fanouškům a podporovatelům s tím nejlepším, co jsme v dané sezóně velmi poctivě trénovaly. Tento rok byl však z důvodu  přetrvávající epidemické situace a vyhlášených nařízení i pro nás velmi složitý.

Stejně jako jiné sportovní kluby, tak i AP klub musel vynaložit velké úsilí k udržení činnosti.  Trénování jsme nevzdaly. S aplikací ZOOM jsme vedly online tréninky 2x týdně. Zaměřovaly jsme se na průpravu a na práci s pomponem. Točily jsme videa, uspořádaly soutěž Můj nejlepší prvek a zvyšovaly kvalifikaci trenérského týmu. Dobu, kterou jsme měly strávit na soustředěních, na soutěžích a na vystoupeních, jsme tak věnovaly mimo online tréninků i přípravě něčeho, co mělo být překvapením už na Vánoční besídce, a tím je písnička o AP klubu.

Premiéru této písničky s názvem „AP klub je náš tým“ jsme si tak nechaly na dobu, až se budeme moci všichni setkat a tímto dnem je díky stále se lepšící epidemické situaci čtvrtek 23. 6. 2021, kdy vás velmi rády zveme na tradiční akci „Závěrečná AP klubu.“

Pevně věříme, že vás nezklameme ani letos a že si Závěrečnou užijete stejně krásně jako my. Tak držte palce!

Z našeho blogu

Valná hromada 2024

Valná hromada 2024

Vážení rodiče! Zveme Vás na valnou hromadu AP klubu Brušperk, z.s., která se uskuteční v úterý 20. 2. 2024 v 17:30 v sále restaurace Hasičárna U Hynečků v Brušperku. Sdělíme Vám informace...

Vánoční besídka

Vánoční besídka

Pozvánka na Vánoční besídku AP klubu. Srdečně zveme všechny příznivce tak jako každý rok v tomto předvánočním čase na Vánoční besídku AP klubu. Akce se koná ve středu 20.12.2023 od 17 hod...

Všechny příspěvky