Závěrečná 2021

Zveřejnil AP klub

20. 6. 2021

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 proběhne tradiční akce pořádaná AP klubem, Závěrečná.

Je to již pravidlem a tradicí, že se po ukončení domácí sezóny vždy představíme vám, našim věrným fanouškům a podporovatelům s tím nejlepším, co jsme v dané sezóně velmi poctivě trénovaly. Tento rok byl však z důvodu  přetrvávající epidemické situace a vyhlášených nařízení i pro nás velmi složitý.

Stejně jako jiné sportovní kluby, tak i AP klub musel vynaložit velké úsilí k udržení činnosti.  Trénování jsme nevzdaly. S aplikací ZOOM jsme vedly online tréninky 2x týdně. Zaměřovaly jsme se na průpravu a na práci s pomponem. Točily jsme videa, uspořádaly soutěž Můj nejlepší prvek a zvyšovaly kvalifikaci trenérského týmu. Dobu, kterou jsme měly strávit na soustředěních, na soutěžích a na vystoupeních, jsme tak věnovaly mimo online tréninků i přípravě něčeho, co mělo být překvapením už na Vánoční besídce, a tím je písnička o AP klubu.

Premiéru této písničky s názvem „AP klub je náš tým“ jsme si tak nechaly na dobu, až se budeme moci všichni setkat a tímto dnem je díky stále se lepšící epidemické situaci čtvrtek 23. 6. 2021, kdy vás velmi rády zveme na tradiční akci „Závěrečná AP klubu.“

Pevně věříme, že vás nezklameme ani letos a že si Závěrečnou užijete stejně krásně jako my. Tak držte palce!

Z našeho blogu

Tradiční Závěrečná

Tradiční Závěrečná

Letošní soutěžní sezóna, kterou zakončíme na mezinárodním mistrovství v Itálii ve druhé polovině srpna, se pomalu blíží ke konci a jako každoročně máme pro rodiče, přátele a podporovatelé...

Start sezóny 2024

Start sezóny 2024

Nepostupová soutěž mažoretek v Opavě Dne 24. února se děvčata AP klubu zúčastnila již 9. ročníku soutěže Opavská růže a i letos se jim podařilo hned na startu nové soutěžní sezóny získat...

Všechny příspěvky