Závěrečná 2021

Zveřejnil AP klub

20. 6. 2021

Ve čtvrtek 24. 6. 2021 proběhne tradiční akce pořádaná AP klubem, Závěrečná.

Je to již pravidlem a tradicí, že se po ukončení domácí sezóny vždy představíme vám, našim věrným fanouškům a podporovatelům s tím nejlepším, co jsme v dané sezóně velmi poctivě trénovaly. Tento rok byl však z důvodu  přetrvávající epidemické situace a vyhlášených nařízení i pro nás velmi složitý.

Stejně jako jiné sportovní kluby, tak i AP klub musel vynaložit velké úsilí k udržení činnosti.  Trénování jsme nevzdaly. S aplikací ZOOM jsme vedly online tréninky 2x týdně. Zaměřovaly jsme se na průpravu a na práci s pomponem. Točily jsme videa, uspořádaly soutěž Můj nejlepší prvek a zvyšovaly kvalifikaci trenérského týmu. Dobu, kterou jsme měly strávit na soustředěních, na soutěžích a na vystoupeních, jsme tak věnovaly mimo online tréninků i přípravě něčeho, co mělo být překvapením už na Vánoční besídce, a tím je písnička o AP klubu.

Premiéru této písničky s názvem „AP klub je náš tým“ jsme si tak nechaly na dobu, až se budeme moci všichni setkat a tímto dnem je díky stále se lepšící epidemické situaci čtvrtek 23. 6. 2021, kdy vás velmi rády zveme na tradiční akci „Závěrečná AP klubu.“

Pevně věříme, že vás nezklameme ani letos a že si Závěrečnou užijete stejně krásně jako my. Tak držte palce!

Z našeho blogu

Týden v regionech ČT

Týden v regionech ČT

Ve čtvrtek 21. dubna 2022 proběhlo v brušperské sportovní hale natáčení reportáže České televize o našem klubu, kterou ČT odvysílala v pořadu Týden v regionech na programu ČT1 v sobotu 23....

Příměstský tábor 2022

Příměstský tábor 2022

Vážení rodiče, léto se nám pomalu blíží a s ním již tradiční příměstské tábory. Letos nás čeká 5. ročník a troufáme si říct, že to bude stát za to! Pojďte s námi protančit léto a užít si...