Ing. Zuzana                        Šostáková

trenérka týmu Top Teens, licence B

tel.: 723 800 209
email: krizova.zuzana@seznam.cz

medailonek

Trenérka skupiny Top Teens

  • TOP TEENS / 15 členek

Zuzana Šostáková je od založení AP klubu členkou výboru. V roce 2009 se stala asistentkou trenéra. V roce 2017 trénovala skupinu Teens a od roku 2018 je trenérkou skupiny Top Teens. Byla mažoretkou ostravského klubu Andria.

Něco málo o mě

Ahoj,
jsem Zuzka a věnuji se mažoretkovému sportu již od roku 2000. Tehdy mě ke klasickým mažoretkám přivedla mamka, Marcela Křížová. Kdo jiný, vždyť jsem byla 11 letá holka. 😊 Prošla jsem dvěma ostravskými kluby a moc mě to bavilo.

Někdy kolem roku 2004 se v Česku začala objevovat mažoretková sekce pom-pom, která byla na úplném počátku a nás to v klubu začalo dost zajímat. Vyráběly jsme pom-pomy z igelitových sáčků a účastnily se prvních soutěží, jak ve skupině, tak i v duo formaci a tímto jsem úplně odložila twirlingovou hůlku. Tehdy byl tento sport ještě v plenkách a vypadal zcela jinak než to, co můžeme na soutěžích vidět dnes.

Všechny tyto kroky a možná i různá náhodná setkání s lidmi, kteří pom – ponům fandili stejně jako já a mamka, nakonec vedly k tomu, že byl založen AP klub a já jsem se stala také jeho součástí. Po celou jeho existenci jsem členkou výboru a podílím se na jeho chodu. V posledních letech jsem se nárazově věnovala choreografii. Za svůj první choreografický úspěch považuji úžasné umístění týmu Teens v roce 2017, kdy se holky na mistrovství Evropy v Itálii umístily na krásném 3. místě! Na skladbě jsem spolupracovala s mamkou, která tehdy tým vedla. Zatím jsem ale největší radost měla v roce 2019, kdy tým Top Teens, již pod mým vedením, získal 1. místo na Mistrovství Evropy v Maďarsku v sekci pom–pom klasik.

Tým Top Teens trénuji společně s Peťou Krečmerovou, která prokazuje svůj choreografický talent v sekci pom-pom show. Jsem také členkou skupiny Výběr z Bobulí, což mě taky strašně baví. Ráda se na tréninku zaměřuji na posilování a zlepšení držení těla.

„AP klub je pro mě jako druhá rodina. Jsem moc ráda, že můžu být jeho součástí, poznávat stále nové úžasné lidi a vidět, jak se holky rozvíjí, rostou a dospívají. Jsem na všechny hrdá.“

Zuzka

Napsat Zuzaně

Chcete-li se s Zuzkou spojit, můžete ji zaslat zprávu prostřednictvím formuláře.
Ráda odpoví na jakékoliv otázky týkající se AP klubu.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

12 + 4 =