Tereza  Masopustová

trenérka týmů Malenky, Miniapolenky a Teens, licence B

tel.: 736 646 553
email: masopustova.tereza@email.cz

medailonek

Trenérka skupin Malenky, Miniapolenky a Teens

  • MALENKY / 16 členek
  • MINIAPOLENKY / 31 členek
  • TEENS / 28 členek

Tereza Masopustová je v AP klubu od jeho založení v roce 2007. Je naší velmi úspěšnou a medailemi oceňovanou odchovankyní. V roce 2017 trénovala skupinu Top Teens a nyní trénuje skupiny Teens, Miniapolenky a od roku 2023 také naši přípravku Malenky. Je patronkou a organizátorkou příměstských táborů AP klubu.

Něco málo o mě

Ahoj!
Jmenuji se Tereza, ale to vám moc neřekne. Mažoretka, milovnice hor, tance, dobrého jídla a v neposlední řadě trenérka AP klubu.

Zkušenosti s tancem jsem sbírala od první třídy. Navštěvovala jsem taneční kroužek, latinsko-americké tance a AP klub od úplného začátku. Nikdy jsem neudělala kotoul, nevyšplhala na tyč, za to hýbat se do hudby mě fakt bavilo. Zlom nastal asi v roce 2015, kdy jsem si vymyslela první sólo, první duo nám s Péťou Krečmerovou zabralo jen pár chvil a vznikla skupina Top Teens. A my jsme do toho začaly Marcelce pořádně kecat.

O rok později jsme se na trénincích o slovo hlásily ještě častěji a v roce 2017 vznikly naše první skupinové choreografie. Ač moje medailová sbírka čítá bezmála 60 kousků a na diplomech bych našla pár titulů, do AP klubu jsem celou dobu chodila právě proto, abych jednou mohla trénovat a své nabyté zkušenosti předávat dál. Mám za sebou řadu školení a odborných seminářů v rámci gymnastiky, práce s náčiním, držení těla nebo pohybové průpravy a získala jsem licenci trenéra mažoretek kateg. B.

Práce s dětmi pro mě vždy byla zálibou a ve spojení s tancem to nejlepší možné, co mě dosud mohlo v životě potkat. V současné době trénuji skupinu Teens, pořádám taneční příměstské tábory, předcvičuji aerobik a zumbu.

„AP klub pro mě nikdy nebyl jen kroužek, ale způsob života! A právě to se snažím předat holkám.“

Tereza

Napsat Tereze

Chcete-li se s Terkou spojit, můžete ji zaslat zprávu prostřednictvím formuláře.
Ráda odpoví na jakékoliv otázky týkající se AP klubu.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

11 + 2 =