Mgr. Marcela
          Křížová

vedoucí klubu
rozhodčí asociace MAC
mezinárodní rozhodčí asociace EMA
trenérka týmů Malenky a Výběr z bobulí, licence A

tel.: 607 169 165
email: krizova_marcela@seznam.cz

 

medailonek

Trenérka skupin Malenky a Výběr z bobulí

  • MALENKY / 21 členek
  • VÝBĚR Z BOBULÍ / 17 členek

Marcela Křížová je zakladatelkou, vedoucí a trenérkou AP klubu. Od roku 2013 je také rozhodčí pro ČR
a pro mezinárodní asociaci EMA. V současnosti trénuje skupiny Malenky a Výběr z bobulí.

Něco málo o mě

Ahoj,
ráda bych se představila. Jsem Marcela a AP klub jsem založila 🙂 V roce 2006, když se otevřela nová brušperská hala, jsem začala vést kroužek aerobiku. V lednu 2007 jsme ze sáčků vyrobily první pompony a daly je děvčatům do rukou. Kroužek jsme pojmenovaly A (aerobik) P (pompon) KLUB. Dávno už aerobik neděláme, snad jen při rozcvičce, ale název již zůstal. V témže roce jsem začala vymýšlet první skupinové choreografie, a šlo to. Možná i proto, že jsem od 6 do 18 let dělala balet a toužila vystudovat choreografii.

V říjnu 2007 jsme hned na první soutěži získaly stříbrnou medaili. Prožívala jsem velkou radost z toho, jak se nám dařilo získávat víc a více děvčat, jak se o klubu začalo hodně mluvit a kolik lidí nám začalo pomáhat. Tyto pocity mám stále a svůj život jsem, s pochopením rodiny, AP klubu podřídila. Stal se mým druhým dítětem a jako každý rodič, který dělá vše proto, aby se dítěti dařilo a jednou se postavilo na vlastní nohy, tak i já jsem se celé roky snažila posouvat činnost AP klubu výš a výše.

Doufám, že bude dělat radost všem děvčatům a jejich rodičům i po té, co už nebudu moci být ničím nápomocná. Zatím se to daří. Vychovaly jsme s Gábinkou nejen desítky děvčat k lásce k pohybu, k radosti z vítězství i k důstojnému přijetí prohry, ale také úspěšné trenérky. Budeme v tom pokračovat, talentů je v klubu dost a dost. Snad se nám je podaří u tak krásného sportu udržet. Vždyť mažoretkou můžeme být do sta let! 🙂

Marcela je vedoucí AP klubu, členkou Výběru z bobulí a má dceru Zuzku, která je trenérkou skupiny Top Teens.

„Musíme si vážit všech soupeřů,

nejen vítězů.“

Marcela

Napsat Marcele

Chcete-li se s Marcelou spojit, můžete ji zaslat e-mail prostřednictvím formuláře.
Ráda odpoví na jakékoliv otázky týkající se AP klubu.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

12 + 11 =