Mgr. Gabriela
         Maliková

trenérka týmu Malenky, licence B

tel.: 605 319 871
email: malikova.g@seznam.cz

medailonek

Trenérka skupiny Malenky

  • MALENKY / 21 členek

Gabriela Maliková je trenérkou a členkou výboru AP klubu od roku 2009. Věnuje se mladším děvčatům. Do roku 2022 trénovala skupiny Malenky a Apolenky, které každoročně přiváděla k medailovým oceněním. Nyní se věnuje našim nejmladším děvčatům ve skupině Malenky.

Něco málo o mě

Zdravím!
Jsem Gabriela, učím na 1. stupni a odpoledne trénuji v AP klubu skupinu Malenky. Tanec mě bavil a baví celý život, ráda jsem se zapojovala do různých vystoupení, tanečních kroužků, cvičení a jiných aktivit. Individuální sporty pro mě moc nejsou, mám ráda kolem sebe lidi. A těch jsem díky AP klubu poznala spoustu.

Začínala jsem kroužkem aerobiku a pak přešla do AP klubu. S Marcelkou a holkami jsme prošly mnoha školeními a také různými soutěžemi v našem městě, kraji i v celé republice. Mnohokrát jsme se dostali i do zahraničí.

Bývají soutěže neúspěšné i úspěšné, ale každému bych přála zažít ten pocit, když k němu po vyhlášení výsledků běží holky s medailí na krku a rozzářenýma očima. Ráda pracuji s dětmi, vymýšlím nové choreografie a snažím se i každý trénink vymyslet tak, aby to holky bavilo.

„Pohyb je pro děti přirozený, a když se spojí

s příjemnou hudbou a dobrou náladou,
je vždy přínosný.“

Gabka

Napsat Gabriele

Chcete-li se s Gabkou spojit, můžete ji zaslat zprávu prostřednictvím formuláře.
Ráda odpoví na jakékoliv otázky týkající se AP klubu.

Souhlas se zpracováním osobních údajů

5 + 15 =