Měsíční přehled příspěvků

Výpis příspěvků v měsíci |

Memoriál Jiřího Necida

Memoriál Jiřího Necida

Začátkem června se zúčastníme poprvé v historii AP klubu pohárové soutěže Memorial of Jiří Necid. Tato otevřená soutěž má dlouholetou tradici a letos se bude konat již 10. ročník…

číst více
Kvalifikace MČR ČMTF

Kvalifikace MČR ČMTF

V sobotu 8. dubna 2023 je naplánováno kvalifikační kolo Mistrovství ČR České mažoretkové a twirlingové federace (ČMTF). Soutěž se bude konat ve Sportovní hale Reálného gymnázia a ZŠ v Prostějově.

číst více
Opavská růže

Opavská růže

Na konci února se děvčata AP klubu Brušperk opět zúčastní tradiční mezinárodní nepostupové soutěže mažoretek Opavská růže, která proběhne v neděli 26. 2. 2023 v multifunkční sportovní hale v Opavě.

číst více
Vánoční besídka

Vánoční besídka

Srdečně zveme všechny příznivce tak jako každý rok v tomto předvánočním čase na Vánoční besídku AP klubu. Akce se koná 20.12. 2022 od 17 hod ve sportovní hale.

číst více
Soustředění AP klubu

Soustředění AP klubu

Již 15. soustředění našeho klubu se uskuteční ve dnech 26.–29.10.2022 v Horském hotelu Permoník v Novém Hrozenkově. Tématické zaměření letošního soustředěni je „Svět podle Disneyho.“

číst více
Mistrovství světa WAMT

Mistrovství světa WAMT

V letošním červnu se devčata našeho klubu zúčastní Mistrovství světa mezinárodní organizace WAMT- World Association of Majorette-sport and Twirling, které se uskuteční v chorvastké Crikvenici ve dnech 24.–26. 6. 2022. Šampionát proběhne v hale Gradska Sportska Dvorana která se nachází ve městě.

číst více
Mistrovství Evropy WAMT

Mistrovství Evropy WAMT

Mistrovství Evropy WAMT (mažoretky/twirling), se uskuteční ve dnech 27. 5.–29. 5. 2022 v Teplicích. Organizátorem Mistrovství Evropy je Česká mažoretková a twirlingová federace (ČMTF). Akce proběhne  ve Sportovní hale v Teplicích a náš klub budou reprezentovat týmy Apolenky, Teens a Top Teens.

číst více

Zobrazení příspěvků v daném měsíci nebo v jednotlivých kategoriích

Archiv příspěvků

Kategorie