pondělí 1. července 2019

Hodnocení mezinárodní soutěže v Brně

V sobotu 15.6. se Apolenky a Teensky zúčastnily Světového poháru v Brně, který je organizován asociací MAC. Soutěže se zúčastnily kluby z Chorvatska, Polska, Slovenska, Maďarska. Na poslední chvíli se odhlásily kluby z Ruska, Rumunska a Ukrajiny. Naše děvčata byla velmi úspěšná. Apolenky získaly zlato v klasiku a bronz v sekci show. Teensky získaly zlato v klasiku i v show! Duo Kateřina Trtíková a Adéla Girgášová získalo zlato. Duo Kateřina Fibingerová a Kateřina Teichmannová získalo stříbro. Sólistka Anežka Pěluchová získala zlato, Kateřina Myšková a Tereza Michálková bronz, Kristýna Vantuchová 4. místo a Lucie Huvarová 7.místo. Celkem tedy 5 zlatých, jedna stříbrná a jedna bronzová medaile. To je velký úspěch, který potvrzuje, že děvčata našeho klubu patří mezi špičku nejen v českém měřítku.Žádné komentáře:

Okomentovat