neděle 2. června 2019

Hodnocení finále MČR 2019

V neděli 26.5. se děvčata AP klubu zúčastnila finálového kola Mistrovství České republiky mažoretek asociace MAC v Přerově.
Opět jsme dosáhly výborných výsledků. V sekci klasik pom-pom jsme získaly 3 zlaté medaile - Apolenky, Teens i TOP Teens. Je škoda, že pouze TOP Teens měly soupeřky, ale bodové ohodnocení našich skupin v této sekci bylo tak vysoké, že by s těmito choreografiemi dosáhly na medaile i v sekci pom, kterou jinak nazýváme show.
V sekci show se umístily Miniapolenky na 5. místě, Apolenky na úžasném 3. místě, Teens na 4. místě (děvčata ale odvedla perfektní výkon a tak trochu jsme očekávaly 3. místo), TOP Teens 3. místo a Výběr z bobulí také 3. místo (taky jsme očekávaly vyšší příčku).
Radost nám udělala VIP porota složená ze sponzorů a zástupců vedení města Přerova, která dala cenu VIP poroty skupině Apolenky a TOP Teens. Cena zahrnovala výborný dort a pohár:))
V sóloformacích se nám taky vedlo skvěle, a to: 2 zlaté (duo Trtíková+Girgášová, sólo Kristýna Vantuchová), 3 stříbrné (sólo Kateřina Myšková, duo Fibingerová+Teichmannová, duo Babincová+Šimonová), 2 bronzové (duo Křetinská+Motlochová, sólo Anežka Pěluchová), 4. místo (duo Vantuchová+Novobilská), 9. místo (sólo Michálková Tereza). Krásného výsledku dosáhla i miniformace seniorek - stříbrná medaile(Babincová, Königová, Přikrylová, Šimonová, Pomajbová, Pavlasová, Jurošová).
Celkem jsme tedy získaly 5 zlatých, 4 stříbrné, 5 bronzových, 2x 4. místo, 1 x 5. místo, 1 x 9. místo a 2 ocenění VIP poroty. Nadále jsme tedy nositelkami titulu Mistryně České republiky v sekci klasik a skupina Apolenky, TOP Teens a Výběr z bobulí 2. vicemistryně v sekci pom. A to je přece paráda!!!!
Za fotografie děkujeme paní Myškové. Za zpracování videí, které můžete vidět na youtube pod názvem AP klub Brušperk 2019, děkujeme panu Kuchařovi, který trpělivě natáčel.

Žádné komentáře:

Okomentovat