úterý 28. srpna 2018

Hodnocení Mistrovství Evropy IAM 2018

Vážení přátelé!
Ve dnech 22.8. - 26.8.2018 se Apolenky, Teensky a TOP Teensky zúčastnily 15-tého mistrovství Evropy mezinárodní mažoretkové asociace IAM, které se konalo v chorvatském městě Opatija. Odjely jsme již v úterý 21.8. večer. Ubytování jsme měli v bungalovech a apartmánech autokempu Medveja, který byl od soutěžní haly vzdálen 9 km. Jelo nás 100 ve dvou autobusech a 3 osoby autem. Byli jsme asi nejpočetnější výpravou a tak nás bylo v hale hodně slyšet:))) Určitě to však není jen dokonalým povzbuzováním, že naše děvčata ze sebe vydala vše, co v nich je, bojovala jako o život, a dosáhla skvělého umístění. V sekci tradiční mažoretka (v ČR to nazýváme pom klasik) všechny tři skupiny získaly zlato s vysokým bodovým oceněním. V sekci pom-pom Apolenky nesoutěžily, Teensky získaly stříbro a TOP Teens bronz. Je to úžasný úspěch. Letošní mistrovství Evropy bylo nejnáročnější, protože děvčata musela natrénovat nejen pódiovou sestavu, ale i pochodové defilé v každé sekci. 
Děkujeme děvčatům za vzornou reprezentaci naší země a našeho klubu. Jsme na jejich výkony moc pyšní. Děkujeme trenérkám Gabce Malikové, Tereze Masopustové a Petře Krečmerové, že děvčata dovedla k tak krásnému úspěchu. Děkujeme všem rodičům, kteří děvčata doprovázeli, protože vytvořili perfektní partu a úžasný fan klub.
Krásnější zakončení sezóny 2018 jsme si ani nemohli přát! Přikládáme pár fotek.

V příštím týdnu budou tréninky v normálních časech, protože je zapotřebí připravit se na Den města, které je 8.9. a kde budou vystupovat všechny skupiny.
V sobotu 1.9. budou děvčata TOP Teens vystupovat v Kateřinicích.
Schůzka pro nové zájemce o členství v AP klubu bude 5.9. v 18,00 v hale.
Prosíme děvčata, která již nebudou v AP klubu pokračovat, ať mi to napíšou. Potřebujeme rozdělit děvčata do skupin pro novou sezónu. Nové skupiny začnou trénovat od úterý 11.9. 2018. 

Marcela

Žádné komentáře:

Okomentovat