neděle 31. května 2015

Finále Mistrovství České republiky v Jaroměři

Děkujeme všem děvčatům za vzornou reprezentaci klubu ve finále Mistrovství České republiky v Jaroměři. Ačkoliv můžeme být rozmrzelí z umístění, můžeme být spokojeni s tím, že od Region Cupu si všechny skupiny bodově polepšily. K lepšímu umístění nám teď chybělo trochu toho sportovního štěstí, ale uvědomme si, že nesportujeme jen pro medaile a pro radost z výhry. I každá prohra je cenná a umět se s ní vyrovnat je pro život velmi důležité. Celkově je náš klub od včerejška nositelem absolutního vítěze České republiky v sekci pom-pon klasik, což taky není k zahození. Děvčata se velmi snažila, určitě bychom našli chybičky, ale nikdo neudělal hrubou chybu. Doufám tedy, že nakonec tuto sezónu ukončíme s pocitem dobře odvedené práce, s pocitem, že jsme se opět něco naučily a přece jenom nějaká ta medailová radost tady byla.

Celkové výsledky: Miniapolenky 3. místo (71,750 bodů), Apolenky 2. místo (75,800), Teens 3. místo (77,300 bodů), TOP Teens 2. místo ( 75,400 bodů).
Lenka Kuchařová 8. místo (73,30), Lucie Hruškovská 7. místo (73,50), Tereza Masopustová 6. místo (76,95), Klára Veličková 11. místo (72,25), duo Tereza Masopustová a Petra Krečmerová 4. místo (76,90), Aneta Königová 11. místo (71,70), Výběr z bobulí 2. místo (74,70).

Žádné komentáře:

Okomentovat