neděle 15. března 2015

Gratulace Opavská růže

Moc gratulujeme všem děvčatům, která se dnes zúčastnila soutěže Opavská růže.
Všechna vystoupení se moc povedla tak můžeme pogratulovat Miniapolenkám, Apolenkám a duu Petra Krečmerová a Michaela Dudová k úžasnému vítězství ve svých kategoriích a Teenskám a TOP Teenskám ke třetímu a druhému místu. Velmi se povedla i sóla Terezy Masopustové a Michaely Dudové. Ačkoliv Michaela obsadila 6. místo a Tereza 5. místo, ostudu si neudělaly, protože porota tentokrát více oceňovala vystoupení s akrobatickými prvky, které náš klub nedělá.
Vše ještě oslavíme a rozebereme na tréninku, ale až ve středu, protože zítra všechny tréninky odpadají!!

Děkujeme i rodičům, kteří pomáhali s dopravou, česáním a veškerou organizací. Soutěž se nám vydařila.


Marcela
Žádné komentáře:

Okomentovat