neděle 4. května 2014

Výsledky "REGION CUP" Brušperk

GRATULUJEME!

4 zlata (Apolenky, Teens, duo pom-pon klasik seniorky - Tereza Masopustová, Michaela Dudová, sólo pom-pon klasik juniorky -  Lenka Kuchařová), 1 stříbro ( sólo pom-pon klasik seniorky - Michaela Dudová), 1 bronz ( Miniapolenky), 2 velmi pěkná 4. místa ( sólo pom-pon juniorky - Adriana Pejková a  sólo pom-pon seniorkyTereza Křížová) a k tomu krásné vystoupení  šikulek z přípravky a z Výběru z Bobulí:)). Gratulujeme všem děvčatům k úžasným výkonům a děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu i města. Všechny skupiny získaly takový počet bodů, že postupují přímo do finále MČR v Jaroměři 31.5.2014. Jistý postup mají i sólistky L. Kuchařová a M. Dudová + duo - M. Dudová a T. Masopustová. Sólistky ze 4. místa (T.Křížová a A. Pejková) musí počkat na výsledky z dalších Region Cupů, ale u nich můžeme zvážit i postup do Prahy na Mia festival, který má s naší asociací smlouvu o nominacích.


Žádné komentáře:

Okomentovat